nase stanice
loty hlava ax aport loty kozlik ax aport loty aport ax ohradka loty oba loty ax hlava

Novinky

24.1.2021

Lotynka po zahojeni od jejího ošklivého zranění vyrazila na bažantí hon do bažantnice. Jelikož už sezóna končí nebylo tolik bažantů. Ale nějakého bažanta si Loty přinesla:)

Loty v bažantnici

12.1.2021

Dlouho jsme naše stránky neaktualizovali. letošní lovecká sezona byla pro naše psy bohužel celkem nešťastná, ale konec byl šťastný:) Na procházce za domem se nejmladší členka pustila do prasete a vratila se s dírou v plecích, o tři dny později se do prasat dostal Ax s Lotkou, kdy bohužel si Axik utrhl vazy v koleni a o další tři dny později, kdy muž potřeboval dosled mohla vyrazit jedině Loty a bohužel ji na konci čekala 90 kilová bachna, která síly neztrácela a Loty ošklivě pokousala. naštěstí vše dobře dopadlo a všichni jsou po veterině a hojí se:)

17.11.2017

Máme štěňátka! 7.11.2017 se nám narodily 4 kuličky, 3 holčičky a jeden klouček. Pro pejska hledáme dobré pány, kteří ho budou mít hlavně jako kamaráda a parťáka na lov.

letak stenatka

2.10.2017

Dnes máme radostnou zprávu, naší malé jagdteriérce Loty byla potvrzena březost, a tak se můžeme těšit na nadílku malých hyperaktivních kuliček:)

utz loty brezi loty

1.6.2017

Ax byl s páníčkem vyhánět zvěř před sečením jetele. Vyhnali 3 srny, jednoho zajice a odnesli jedno srnčátko:) Axík toho měl už trochu plné kecky, ale zvládl to.

Ax vyhaneni Ax vyhaneni

19.5.2017

Naše Lyra z Řezbova dvora "lotynka" složila náročné týdenní zkoušky z Canisterapie. Loty byla úžasná u postižených dětí i seniorů, dokázala, že umí pracovat mezi jinými psy na malém prostoru. A hlavně dokázala u plno dětí vyloudit usměv. Což byla pro nás největší odměna.

Loty Canisterapie

4.2-5.2.2017

Loty se zúčastnila mezinárodní výstavy DUOCACIB Brno, kde získala 2x V1,CAC a dokončila si tak Českého Junior Šampiona i Českého Šampiona krásy.

cesky deutch english

JAGDTERIER

loty lezi

Odvážný a tvrdý, pracovitý a vytrvalý, vitální a temperamentní, spolehlivý, přátelský a dobře zvladatelný, není plachý ani agresivní.

MALÝ MÜNSTERLANDSKÝ OHAŘ

ax postoj

Malý münsterlandský ohař je inteligentní, poslušný a mírumilovný pes. Má pozitivní vztah k životu a nekomplikovanou a veselou povahu. Je to neúnavný a houževnatý pracovník, doma se však chová klidně.

"Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe." - Josh Billings

"Pes není zvíře, pes je přítel" - Axel Munthe

„Psi nejsou celým naším životem, ale díky nim je náš život úplný.“– Roger Caras

„Pes má krásu bez ješitnosti, sílu bez krutosti a lidské ctnosti bez lidských vad.“– George Gordon Byron

Pavlina Kuncova, CHS Vera-Venti, Všechlapy 70, 257 26