nase stanice
loty hlava ax aport loty kozlik ax aport loty aport ax ohradka loty oba loty ax hlava

Novinky

17.11.2017

Máme štěňátka! 7.11.2017 se nám narodily 4 kuličky, 3 holčičky a jeden klouček. Pro pejska hledáme dobré pány, kteří ho budou mít hlavně jako kamaráda a parťáka na lov.

letak stenatka

2.10.2017

Dnes máme radostnou zprávu, naší malé jagdteriérce Loty byla potvrzena březost, a tak se můžeme těšit na nadílku malých hyperaktivních kuliček:)

utz loty brezi loty

1.6.2017

Ax byl s páníčkem vyhánět zvěř před sečením jetele. Vyhnali 3 srny, jednoho zajice a odnesli jedno srnčátko:) Axík toho měl už trochu plné kecky, ale zvládl to.

Ax vyhaneni Ax vyhaneni

19.5.2017

Naše Lyra z Řezbova dvora "lotynka" složila náročné týdenní zkoušky z Canisterapie. Loty byla úžasná u postižených dětí i seniorů, dokázala, že umí pracovat mezi jinými psy na malém prostoru. A hlavně dokázala u plno dětí vyloudit usměv. Což byla pro nás největší odměna.

Loty Canisterapie

4.2-5.2.2017

Loty se zúčastnila mezinárodní výstavy DUOCACIB Brno, kde získala 2x V1,CAC a dokončila si tak Českého Junior Šampiona i Českého Šampiona krásy.

cesky deutch english

JAGDTERIER

loty lezi

Odvážný a tvrdý, pracovitý a vytrvalý, vitální a temperamentní, spolehlivý, přátelský a dobře zvladatelný, není plachý ani agresivní.

MALÝ MÜNSTERLANDSKÝ OHAŘ

ax postoj

Malý münsterlandský ohař je inteligentní, poslušný a mírumilovný pes. Má pozitivní vztah k životu a nekomplikovanou a veselou povahu. Je to neúnavný a houževnatý pracovník, doma se však chová klidně.

"Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe." - Josh Billings

"Pes není zvíře, pes je přítel" - Axel Munthe

„Psi nejsou celým naším životem, ale díky nim je náš život úplný.“– Roger Caras

„Pes má krásu bez ješitnosti, sílu bez krutosti a lidské ctnosti bez lidských vad.“– George Gordon Byron

Pavlina Kuncova, CHS Vera-Venti, Všechlapy 70, 257 26